Adresas: Žeimių g. 19, LT-55134 Jonava
El.paštas info@jonavosligonine.lt
Konsultacijų pol. registratūra tel. 8 (349) 69080, 8 (349) 69081
Priėmimo skyrius tel. 8 (349) 69111

Fizinės medicinos ir ambulatorinės reabilitacijos skyriuje atliekamos elektroterapijos, masažo, parafino-ozokerito, kineziterapijos, perlinių vonių, povandeninio masažo  ir kitos vandens procedūros.

Skyriuje dirba kvalifikuoti gydytojai, slaugytojos, masažuotojos. Su TLK siuntimais artrologinio ir neurologinio profilio ligoniams teikiamos ambulatorinės reabilitacijos paslaugos. Pageidaujantiems  pasigydyti be siuntimo, teikiame mokamas paslaugas.

Skyriuje veikia vaikų vystymosi sutrikimų ankstyvos reabilitacijos dienos stacionaras.

Šiame padalinyje gydomi vaikai nuo mėnesio  iki 7 metų amžiaus su įvairiais raidos sutrikimais, judesio, klausos defektais.

Paslaugas teikia vaikų raidos pediatras, logopedas, psichologas, kineziterapeutai, socialinis darbuotojas.