Akušerijos ginekologijos skyrius

Moterys iš visos Lietuvos atranda nedidelį Jonavos ligoninės Akušerijos – ginekologijos skyrių, kuris per pastaruosius metus jau tapo tikru Vidurio Lietuvos gimdymų centru. Dėmesys ir rūpestis kiekviena mama ir jos kūdikiu, jauki aplinka ir komfortas, kaip namuose arba viešbutyje – teigiami gimdyvių atsiliepimai ragina ir kitas gimdyti Jonavoje.

Atnaujintose skyriaus gimdyklose dirba patyrusios ir dėmesingos akušerės, padėjusios ne vienam tūkstančiui naujagimių ateiti į šį pasaulį. Naujagimius apžiūri ir gydo gydytojai neonatologai, vaikų ligų gydytojai.

Dėl ginekologinių ligų pacientėms atliekamos šiuolaikinės endoskopinės diagnostinės ir gydomosios operacijos: histeroskopijos, laparoskopinės gerybinių kiaušidžių auglių, miomų ar visos gimdos šalinimo operacijos gimdos kaklelio iki vėžinių susirgimų gydymas. Vaginaliai (per makštį) atliekamos plastinės operacijos (su gimdos pašalinimu ar be). Skyriaus vedėja I. Grušaitė-Vanagienė, gydytojai N. Balasevičiėnė, A. Šalaševičius – patyrę gydytojai, kvalifikaciją įgiję ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Esant poreikiui pasikonsultuoti su gydytoju akušeriu ginekologu galima telefonu 8-349 69112.