Pacientams

Pacientai, gavę teritorinių ligonių kasų (TLK) kvietimus protezuoti dantis ir norėdami gauti šią paslaugą, gali rinktis gydymo įstaigą iš rekomenduojamo sąrašo. Jei žmogus pasirinks įstaigą ne iš TLK atsiųsto sąrašo, už paslaugas jam nebus kompensuojama Privalomojo sveikatos draudimo fondo lėšų ir jis turės pilną kainą susimokėti pats.

Tokia tvarka galioja laukiantiems ligonių kasų sudarytoje eilėje. Tie, kurie nelaukia ir protezuoja dantis savo lėšomis anksčiau, gali gauti kompensaciją kai tik pateikia prašymą ir būtinus dokumentus.

 

Pacientų dėmesiui,

Dėl mamografijų– krūtų rentgeno tyrimo registracijos laiko ir datos, reikia kreiptis į VšĮ Jonavos ligoninės konsultacinės poliklinikos registratūrą tel. Nr. (8-349) 69080.

 

D Ė M E S I O !

Kiekvieno mėnesio ketvirtą trečiadienį į Jonavos ligoninės konsultacinę polikliniką atvyks konsultantas onkologas iš LSMU ligoninės Kauno klinikų. Lapkričio 27 d. 10 val. konsultuos gydytojas onkologas dermatologas. Būtina turėti šeimos gydytojo siuntimą, forma Nr. 027/a ir registruotis iš anksto konsultacinės poliklinikos registratūroje (tel. nr. 69080).  

Administracija

 

Nuo 2016-08-01 nutraukiamos gydytojų onkologų dermatovenerologų konsultacijos Jonavos ligoninėje.