Apie mus

VšĮ Jonavos ligoninės stacionare kasmet gydosi apie 5 tūkst. pacientų, atliekama virš 2 tūkst. įvairių operacijų.

Konsultacinėje poliklinikoje konsultuojama apie 100 tūkst. pacientų per metus.

Įstaigoje dirba 400 darbuotojų, didžiąją dalį jų sudaro aukštos kvalifikacijos medicinos personalas, turintis ilgalaikę darbo patirtį. Čia, pasitelkus modernią medicininę įrangą, naujausius tyrimo ir gydymo metodus, teikiamas daugiaprofilines antrinio lygio paslaugas.

Vizija

Jonavos ligoninė - moderni, nuolat tobulėjanti, patraukli pacientams ir darbuotojams įstaiga teikianti kokybiškas kvalifikuotas sveikatos priežiūros paslaugas.

Misija

Tenkinti ar viršyti pagrįstus pacientų lūkesčius, stiprinti jų sveikatą, laiku suteikti reikiamas saugias ir veiksmingas sveikatos priežiūros paslaugas, efektyviai naudojant turimus išteklius.

Vertybės

  • Profesionalumas. Norėdami būti kvalifikuotais ir patikimais paslaugų teikėjais, privalome nuolat tobulėti, užtikrinti veiklos efektyvumą ir plėtrą.
  • Pagarba. Kiekvienas mūsų pacientas, darbuotojas ir partneris yra skirtingi todėl siekiant geriausių bendro darbo ir gydymo rezultatų pirmiausia reikia suprasti vienas kitą. Tarpusavio supratimas neatsiejamas nuo pagarbos sau ir kitam.
  • Atsakomybė. Esame atsakingi už mūsų sprendimų poveikį kiekvieno žmogaus sveikatai, todėl pagal šiuolaikinio medicinos ir slaugos mokslo lygį ir gerą patirtį, atsižvelgdami į savo galimybių ir paciento poveikius bei lūkesčius, privaloma vykdyti prisiimtus įsipareigojimus.
title