Apdovanoti labiausiai nusipelnę Jonavos medikai ir sveikatos apsaugos darbuotojai

  • Titulinis
  • Naujienos
  • Apdovanoti labiausiai nusipelnę Jonavos medikai ir sveikatos apsaugos darbuotojai
2024 04 25


Jonavos rajono savivaldybės vadovai pasveikino rajono medikus, slaugytojus, visus sveikatos specialistus su Medicinos darbuotojų diena.

„Labai džiaugiuosi, kad mūsų rajono įstaigos pastaruoju metu daugelyje sričių daro didelį proveržį, nestovi vietoje. Ačiū už Jūsų pastangas ir atsidavimą.

Mylėkite ir saugokite savo pacientus, o mes, politikai savivaldybėje, visada jus palaikysime, nes taip pat turime labai aišku supratimą, kad visos būtinos sveikatos paslaugos jonaviečiams turi išlikti čia, vietoje, arčiausiai mūsų namų“, - medicinos darbuotojams kalbėjo rajono meras Mindaugas Sinkevičius.

Profesinės šventės išvakarėse Jonavos kultūros centre taip pat paskelbtos Jonavos Metų medicinos darbuotojos – šiemet rajono gyventojai į šią nominaciją išrinko net tris gydytojas.

Antrą kartą vykusiame konkurse daugiausiai gyventojų balsų surinko Jonavos ligoninės gydytojos – endokrinologė Kristina Baltramonaitienė ir akušerė ginekologė Indrė Grušaitė Vanagienė bei šeimos klinikos „Vita Simplex“ šeimos gydytoja Asta Balužienė.

Konkurso laureatėms padėkas įteikė rajono meras M. Sinkevičius, vicemerė Birutė Gailienė, medicinos darbuotojus sveikino Seimo narys Eugenijus Sabutis, tarybos narė, Sveikatos, ekologijos ir socialinės apsaugos komiteto pirmininkės Birutė Platkauskienė.

Tęsiantis renginiui būrys medicinos darbuotojų taip pat apdovanoti Jonavos rajono mero padėkomis.

Jonavos ligoninės Akušerijos ginekologijos skyriaus vedėjai, gydytojai akušerei ginekologei I. Grušaitei Vanagienei įteikta padėka už pasiektą rekordinį priimtų gimdymų skaičių Jonavos ligoninėje, už rūpestingą ir atidžią nėščiųjų priežiūrą.

Ortopedijos traumatologijos skyriaus vedėja, gydytoja ortopedė traumatologė Gintarė Valuntaitė Matvejeva mero padėka apdovanota už pasiektą rekordinį operacijų skaičių sąnarių endoprotezavime, už tolimesnį ortopedijos traumatologijos vystymą Jonavos ligoninėje, inovacijų diegimą skyriuje.

Mero padėka skirta Priėmimo-skubiosios pagalbos skyriaus vyriausiajai slaugytojai Ingai Šleževičienei – Už nuoseklų Priėmimo-skubiosios pagalbos skyriaus darbo koordinavimą, kompetenciją, sėkmingą skyriaus paruošimą kariuomenės manevrų metu.

Laboratorinės medicinos skyriaus vyriausiajai biomedicinos technologei Birutei Urbonavičienei padėkota už ilgalaikį darbą ir atsidavimą, naujų technologijų diegimą, jaunų darbuotojų mokymą, o Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus pagalbinei darbuotojai Tatjanai Šichranovai – už kruopštumą darbe, pagalbą kolegoms.

A. Reipos nuotr.