Jonavos ligoninėje gimė 300-sis kūdikis

2023 08 16

Jonavos ligoninėje gimė jau 300-asis kūdikis šiais metais. Iš Anykščių į Jonavą gimdyti atvykusi mama berniuką pavadino Ato vardu.

Trečiadienį naujagimį ir jo šeimą aplankė Jonavos rajono savivaldybės vicemerė Birutė Gailienė, ligoninės direktorius Gediminas Ramanauskas, akušerijos skyriaus vedėja Indrė Grušaitė Vanagienė.

Antrojo vaiko susilaukusi mama dėkojo ligoninės kolektyvui už puikias sąlygas ir jai skirtą dėmesį. Moteris pasakojo Jonavą gimdymui pasirinkusi dėl gerų atsiliepimų.

„Visas ligoninės kolektyvas tikrai labai steigiasi, kad mamos Jonavoje jaustųsi jaukiai, patogiai ir saugiai. Malonu, kad garsas apie šias pastangas sklinda plačiai už rajono ribų“, - sakė vicemerė B. Gailienė.

Jonavos rajono savivaldybė taip pat rūpinasi miesto ligonine ir siekia paskatinti gimdymus Jonavoje. Savivaldybės tarybos sprendimu gimdyvėms skiriama vienkartinė išmoka, kuri šiuo metu siekia 157 eurus. Ši išmoka mokama visiems Jonavos ligoninėje gimusių kūdikių tėvams, nesvarbu, kur jie gyventų ar deklaruotų savo gyvenamąją vietą.

Ligoninės administracija, palaikoma savivaldybės, šią vasarą atnaujino visas aštuonias skyriaus palatas – čia pastatytos naujos funkcinės lovos, nauji baldai, įrengti kondicionieriai. Gimdyvės palatose naudojasi bevieliu internetu, žiūri televiziją, klausosi muzikos, mėgaujasi aromaterapija.

Bendradarbiaudama su naujuoju Jonavos baseinu, ligoninė visoms čia gimdančioms moterims pasiūlė dar vieną paslaugą – du nemokamus apsilankymus miesto baseino kūdikių SPA erdvėje.

A.Reipos nuotr.