Ligoninės kolektyvas dalyvavo korupcijos prevencijos mokymuose

2023 11 20

Jonavos ligoninės gydytojai dalyvavo korupcijos prevencijos mokymuose, kuriais siekiama didinti medikų bendruomenės antikorupcinį sąmoningumą ir netoleranciją korupcijai.

Mokymuose dalyvavo daugiau nei 50 medikų bendruomenės narių: ligoninės vadovai, administracijos darbuotojai, gydytojai, slaugytojos.

Mykolo Romerio universiteto Viešojo saugumo akademijos dėstytoja Daiva Bereikienė atskleidė svarbiausius atsparios korupcijai įstaigos požymius, aptarė veiksmus, kurie padėtų eliminuoti bet kokias korupcijos pasireiškimo apraiškas.

Mokymu metu medikai prisiminė ligoninėje taikomus bendrus elgesio standartus, aptarė korupcijos prevencijos reguliavimą, korupcijai atsparios aplinkos kūrimo ypatumus.

Jonavos ligoninėje kasmet įgyvendinama korupcijos prevencijos programa.

2023 m. pradžioje Jonavos ligoninei rajono mero potvarkiu suteiktas Skaidrios asmens sveikatos priežiūros įstaigos vardas.

Šis statusas reiškia, kad įstaiga atitinka aukščiausius skaidrumo kriterijus bei vykdo aktyvią korupcijos prevenciją, o įstaigos veikla paremta pagarbiais bendradarbiavimo santykiais tarp medicinos darbuotojų ir pacientų.