Su artėjančia Medicinos darbuotojų diena!

2023 04 27

Jonavos rajono savivaldybės Meras Mindaugas Sinkevičius ir visa savivaldybės administracija sveikina Jonavos rajono gydytojus, slaugytojus, jų padėjėjus ir visus sveikatos sistemos darbuotojus su artėjančia profesine švente.
„Ačiū už Jūsų pastangas, kompetenciją ir atsidavimą, nuoširdų dėmesį žmonėms. Jūsų kasdienio darbo dėka Jonavos gyventojams šiandien galime suteikti aukščiausio lygio sveikatos palaikymo paslaugas jaukioje, artimoje aplinkoje. Stiprybės Jums, daug sveikinimų ir linkėjimų Medicinos darbuotojų dienos proga“, - linki rajono meras M. Sinkevičius.
Rajono savivaldybė Medicinos darbuotojų dienos proga tradiciškai organizuoja pasveikinimo renginį Jonavos kultūros centre. Renginio metu bus pagerbti ir apdovanoti nusipelnę gydytojai, slaugytojai, jų padėjėjai, ligoninės darbuotojai:

Angelė Jurgita Stankė, medicinos gydytoja, Priėmimo – skubiosios pagalbos skyriaus vedėja. Už Priėmimo – skubiosios pagalbos skyriaus darbo koordinavimą, naujų technologijų įsisavinimą, kruopštumą ir atsakingumą.

Daiva Budrienė, vidaus ligų gydytoja, Konsultacinės poliklinikos vedėja.
Už Konsultacinės poliklinikos darbo koordinavimą, pacientų registracijos sklandaus darbo užtikrinimą, naujų technologijų įdiegimą.

Vida Lukminienė, Ortopedijos traumatologijos skyriaus vyriausioji slaugytoja.
Už infekcijų kontrolės įstaigoje koordinavimą, sanitarinių higieninių normų laikymosi priežiūrą personalo darbo vietoje.